Zbieramy środki na rowery dla Mai, Leny i Tomka

Kochani, zbieramy środki na rowery dla Mai, Leny i Tomka

– dzieci podopiecznych

– dzieci podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Szczecinie.

Dziękujemy ogromnie za hojność uczestników VIII rajd rowerowy dookoła Zalewu Szczecińskiego!
Podczas zbiórki do puszek podczas rajdu zebraliśmy 1960,33 PLN oraz 60,52 EUR.
Jest to wynik dużo wyższy niż rok temu stąd chcemy w tym roku obdarować rowerami aż trójkę dzieci, które ze względu na trudną sytuację materialną ich rodzin, nie mają szans zakup roweru.
Zatem gorąca prośba dla osób, które chciałby jeszcze wesprzeć naszą zbiórkę o wpłaty na konto Fundacji z opisem przelewu „Rowery dla dzieci podopiecznych MOPR w Szczecinie”.

.

Podczas zbiórki do puszek podczas rajdu zebraliśmy 1960,33 PLN oraz 60,52 EUR.
Numer konta Fundacji Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus: 40 1750 0012 0000 0000 3673 8715
Wpłaty na konto zbieramy do końca środy (tj. 25.04.2018 r.).
Gorąco dziękujemy za każdą złotówkę!
Razem możemy więcej!