Gryfusowa koszulka kolarska na 26. Finał WOŚP

Gryfusowa koszulka kolarska na 26. Finał WOŚP

Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus przekazuje na 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy specjalne limitowane gryfusowe koszulki kolarskie.

Łącznie na aukcjach WOŚP będzie można wylicytować 5 takich koszulek (po 1szt. w każdej aukcji).  LICYTACJE

Autorem wizualizacji i koncepcji koszulki jest członek Szczecińskiego Klubu Rowerowego Gryfus – Krzysztof Haściło.

Producentem koszulek i wykonawcą projektu jest firma BGS – producent odzieży kolarskiej dla wielu profesjonalnych teamów kolarskich w Polsce oraz Europie.

Projekt został zaakceptowany przez Dział Aukcji WOŚP.

Zwycięzca każdej z zakończonych aukcji dokona płatności na konto wskazane przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy oraz prześle rozmiar koszulki na adres klub@gryfus.szczecin.pl

Producent koszulek (firma BGS) uszyje koszulki w ciągu 4 tygodni od otrzymania rozmiarów koszulek osób, które wygrały licytacje.

Więcej informacji na bieżąco na naszym profilu na Facebook’u: https://www.facebook.com/gryfus.szczecin/

Zachęcamy gorąco do licytacji! 🙂

About the author: Rexibit