Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 26/10/2018 - 28/10/2018
Całodniowe

Lokalizacja
Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe SZAFIR

Kategorie


Program :
26.10.2017
W Moryniu będziemy wieczorem (dojazd jest we własnym zakresie)
Na godzinę 19:00 serdecznie zapraszamy na ognisko – grill ( kiełbaski i napoje przygotowujemy swoje). W planach mamy wieczorne rozmowy przy ognisku, oczywiście pewnie znajdziemy trochę miejsca gdzie będziemy mogli potańczyć.
Kochani pamiętajcie, że jest to październik więc weźcie coś ciepłego do ubrania i proponuję nawet wziąć po kocyku, żeby przyjemniej nam się siedziało. Liczymy na to, że pogoda nam dopisze, ale jak wiemy różnie to bywa.

27.10.2017
7:00 Wspólnie jemy pyszne śniadanie
8:00 wyruszamy na dwóch kółkach podziwiać piękno okolicy. 
Trasa rowerowa będzie przebiegała z Morynia leśna drogą do Gozdowic, gdzie będziemy podziwiać piękne rozlewiska Odry, następnie skierujemy się drogą asfaltową do Siekierek na cmentarz wojskowy. W drodze do Siekierek zrobimy krótką przerwę na kawkę i ciasto. Następnie skierujemy się na nową drogę rowerową Siekierki – Trzcińsko. Po około 45km będziemy przejeżdżać koło Morynia i dla osób, których taki kilometraż będzie wystarczający będzie możliwość zakończenia wycieczki. Pozostała grupa uda się do Trzcińska Zdroju, gdzie zwiedzimy piękne malownicze miasteczko oraz odwiedzimy tutejszy Dom Dziecka w którym, działa grupa aktywnych młodych rowerzystów. Dlatego prosimy o przygotowanie niespodzianek dla dzieci w postaci akcesoriów rowerowych, nowej odzieży kolarskiej. W piątek wieczorem będzie przeprowadzona również, zbiórka pieniędzy na zakup sprzętu rowerowego dla dzieci. W Trzcińsku, będzie krótka przerwa na posiłek i powrót do Morynia. Po powrocie zaplanowane jest zwiedzanie Morynia, odwiedzimy również Moryński kościół w tym będzie możliwość wejścia na wieże kościelną. Po kościele oprowadzał nas będzie ksiądz Marian Augustyn – zapaleniec sportów motorowych i rowerowych, główny organizator rajdów MTB w Przyjezierzu. 
Cała trasa będzie liczyła ok 90km, szczegółowe ślady i opcje zostaną pokazane przed wydarzeniem. 18:30 Wspólna kolacja
19:30 Podsumowanie sezonu 2018 i przedstawianie planów na rok 2019
21:00 -3:00 dyskoteka

28 10.2016
8:00 Jemy wspólnie regenerujące śniadanie 
10:00 Rowerowa gra na orientację. Szczegóły zabawy wkrótce.

 

 

REZERWACJA MIEJSCA , POZOSTAŁO 48 MIEJSC

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Dodaj komentarz