NADCHODZĄCE WYJAZDY

21-26 czerwca 2019

Rugia z Gryfusem
  • To już ósma wizyta na tej niezwykłej wyspie.
15 – 17 sierpnia 2019

II Rund um Berlin z Gryfusem
  • II Rund um Berlin z Gryfusem
7 września 2019

Ultra Gryfus
  • 7 września 2019 roku odbędzie się druga edycja turystycznego ultramaratonu rowerowego Ultra Gryfus.

Tworzymy dla Was niemożliwe.

Sekcja sportowa

Od 2015 roku sukcesywnie poszerzamy horyzonty startowe oraz rywalizujemy na coraz wyższym poziomie sportowym. Sezon 2017 pokazał nam ,że ciężką pracą oraz dobrym duchem drużyny możemy osiągnąć spektakularny sukces i pokazać, że Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus to nie tylko klub wycieczek rowerowych ale także twardy zawodnik na wielu imprezach sportowych. ​

Organizujemy cykliczne treningi rowerowe nie tylko dla członków klubu ale także dla wszystkich chętnych ludzi poprzez poranne rowerki dla amatorów, treningi szosowe dla bardziej wymagających.  Bierzemy aktywny udział w spinningach oraz crossfitach prowadzonych przez trenerów personalnych. Nasi Klubowicze podczas 26 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z sukcesem brali udział w biciu Spinningowego Rekordu Guinessa.